Sieć EE w UK | Taryfy, telefony, Internet 5G i więcej

Sieć EE w UK

Sieć EE w UK sczyści się byciem najszybszą siecią komórkową w UK do Internetu mobilnego. EE był pierwszym operatorem, który wprowadził szybkie standardy Internetu mobilnego 4G i 5G w UK. Abonenci EE mogą się cieszyć nie tylko wysokimi prędkościami pobierania do 90MB, ale też, wieloma dodatkowymi usługami, w tym Wifi Caling, Apple Music i BT Sport. EE jest częścią BT Group.

Sieć EE w UK nasza opinia
 • 8/10
  Taryfy - 8/10
 • 8/10
  Wybór telefonów i akcesoriów - 8/10
 • 8/10
  Obsługa klienta - 8/10
 • 8/10
  Stosunek jakości do ceny - 8/10
 • 8/10
  Zasięg - 8/10
 • 7/10
  Rozmowy międzynarodowe - 7/10
 • 9/10
  Usługi dodatkowe - 9/10
8/10

1. Sieć EE w UK taryfy

Sieć EE w UK oferuje zakres usług telefonicznych w tym taryfy na abonament, Sim only oraz oferty Pay as you go . Możesz dowiedzieć się szczegółów o każdej z usług, gdy przeczytasz naszą recenzję poniżej.

1.1 Telefony na abonament (Pay monthly phones)

Sieć EE w UK posiada w swojej ofercie dwie przejrzyste taryfy na abonament, Essential i Smart. Obie taryfy gwarantują imponująco super szybki i ogólnie dostępny Internet 4G wraz z zakresem dodatkowych usług i gratisów, w tym Apple Music gratis przez 6 mc-y, BT Sport, Wifi Calling oraz najszybsze prędkości Internetu 4G W UK, aż do 90MB w taryfach Smart.

Taryfy Essential

 • Największy zasięg Internetu 4G w UK
 • Używaj bez dodatkowych opłat w 48 krajach
 • Internet 4G do 60MB
 • Apple Music gratis przez 6 miesięcy
 • BT Sport gratis przez 3 miesiące
 • Wifi Calling

Taryfy Smart

 • Wszystkie usługi wymienione w taryfie Essential
 • Dostęp do wielu usług dodatkowych z możliwością ich wymiany wedle potrzeb np. BT Sport
 • Internet 4G do 90MB
 • Wifi Calling

EE posiada w swojej ofercie najnowocześniejsze smartfony w tym popularne Galaxy S10 i Huawei P20 Pro oraz tańsze telefony z system Android.

Wybierz telefon (EE) >

1.2 Pakiety SIM only

EE ma w swojej ofercie pakiety SIM only w UK. Są one idealnym rozwiązaniem dla osób, które nie potrzebują nowego telefonu, ale szukają karty SIM z dużą ilością Internetu i minut na dłuższy okres.

Pakiety Sim only EE są usługą abonamentową i zobowiązują na 12 lub 18 miesięcy. Wybierając tę opcję, możesz polepszyć swoją zdolność kredytową w UK i korzystać z zalet pakietów abonamentowych ‘Essential’ (Internet do 60MB, Apple Music gratis przez 6mc-y, BT Sport itd.)

Karta SIM w UK EE£20
miesięcznie
80GB
Internet 4G
24 miesiące
umowa
✔ Nielimitowane minuty i SMS-y
✔ Roaming w 48 krajach
+ 6mc-y Apple Music
Karta SIM w UK EE£23
miesięcznie
100GB
Internet 4G
24 miesiące
umowa
✔ Nielimitowane minuty i SMS-y
✔ Roaming w 48 krajach
+ 6mc-y Apple Music
Karta SIM w UK EE£35
miesięcznie
nielimitowany
Internet 4G
18 miesięcy
umowa
✔ Nielimitowane minuty i SMS-y
✔ Roaming w 48 krajach
+ 6mc-y Apple Music

1.3 Oferta na kartę (Pay as You Go)

Oferta EE na kartę jest jedną z najpopularniejszych w UK, lecz nie jest najkorzystniejsza cenowo. Pakiety EE gwarantują określoną ilość minut, SMS-ów i Internetu na okres 7 lub 30 dni.

EE posiada trzy różne rodzaje pakietów na kartę:

 • Everything pack: Uniwersalny pakiet, który powinien sprostać wymaganiom osób które dużo korzystają z telefonu, zapewniając odpowiednio wysoką ilość Internetu, minut i SMS-ów do wykorzystania.
 • Data pack: Pakiet przeznaczony dla tych którzy dużo korzystają z Internetu w telefonie i będą zadowolone z posiadaniem mniejszej ilości minut i SMS-ów.
 • Talk pack: Pakiet przeznaczony, dla osób które nie posiadają smartfona i korzystają z tradycyjnego telefonu przeznaczonego tylko do dzwonienia i wysyłania SMS-ów.

Dodatkowe zalety oferty na kartę EE:

 • Data Rollower: Niewykorzystany Internet przechodzi na następny miesiąc (pakiety Everything i Data)
 • Free data boost: Co trzy doładowania EE zasili Twoje konto darmowym Internetem, za każdym razem o 500 Mb więcej. Otrzymasz 500MB, 1,000MB, 1,500MB itd.

Zobacz pakiety PAYG (EE) >

 • Wybór redakcji – EE posiada w swojej ofercie 10 pakietów na kartę, my wybraliśmy te najlepsze, zobacz wszystkie pakiety.

PakietKoszt doładowaniaInternet 4GWażność 4GMinutySMS-y 
£15 Data Pack£155GB30 dni500Nielimitowane
£5 Everything Pack£5150MB30 dni100250
£10 Data Pack£102GB30 dni100Nielimitowane
£1 Talk Pack£110Mb7 dni100200

2. Internet 4G

Sieć EE w UKSieć EE w UK sczyści się byciem najlepszą siecią komórkową w UK do Internetu mobilnego. EE był pierwszym operatorem w UK, który wprowadził szybki standard Internetu 4G, obecnie większość dużych operatorów w UK zapewnia zasięg 4G, jednak EE mają największy zasięg i szybkość 4G. Do 2020 roku EE planują dostarczać zasięg 4G do 95% powierzchni UK.

 

Taryfy EssentialTaryfy MAXPakiety Sim only
do 60 Mbsdo 90 Mbsdo 60 Mbs

3. Zasięg i jakość połączeń

Sieć EE w UK została oceniona najlepiej we wszystkich testach jakości firmy badawczej RootMetrics (druga połowa 2017) w kategoriach prędkość pobierania, jakość połączeń i SMS w porównaniu z Three, O2 i Vodafone.

4. Dostępność 5G w EE

Sieć EE była pierwszym operatorem w UK, który udostępnił 5G dla swoich klientów, odbyło się to w Maju 2019.

5G umożliwia dużo szybsze niż przedtem korzystanie z Internetu na Twoich urządzeniach mobilnych, bardziej stabilne połączenie nawet w zatłoczonych miejscach np. centrach miast, oraz natychmiastowy dostęp do Internetu bez opóźnień w załadowywaniu stron i aplikacji.

Dostępność 5G w UK jest na początkowym etapie i EE oferują tę usługę tylko w wybranych miastach (obecnie 6) i ich wybranych okolicach. 5G od EE powinno dotrzeć do 19 kolejnych miejscowości już wkrótce.

Według nas, rozwój superszybkiej sieci 5G do wysokiego standardu zasięgu i niezawodności potrwa jeszcze kilka dobrych lat i jak narazie jest to tylko chwyt marketingowy.

OperatorJuż dostępneW planach
EE
sprawdź zasięg
6 miast
Belfast, Birmingham, Cardiff, Edinburgh, Londyn, Manchester
19 miast i miejscowości
Aberdeen, Bristol, Cambridge, Coventry, Derby, Glasgow, Gloucester, Hull, Leeds, Leicester, Liverpool, Newcastle, Nottingham, Peterborough, Plymouth, Portsmouth, Sheffield, Southampton, Wolverhampton
Vodafone
sprawdź zasięg
15 miast i miejscowości
Birkenhead, Birmingham, Bolton, Bristol, Cardiff, Gatwick, Glasgow, Lancaster, Liverpool, Londyn, Manchester, Newbury, Plymouth, Stoke-on-Trent, Wolverhampton
7 miast i miejscowości
Blackpool, Bournemouth, Guildford, Portsmouth, Reading, Southampton, Warrington
Three
sprawdź zasięg
-25 miast i miejscowości
Birmingham, Bolton, Bradford, Brighton, Bristol, Cardiff, Coventry, Derby, Edinburgh, Glasgow, Hull, Leeds, Leicester, Liverpool, Londyn, Manchester, Middlesbrough, Milton Keynes, Nottingham, Reading, Rotherham, Sheffield, Slough, Sunderland, Wolverhampton
O2
sprawdź zasięg
-42 miast i miejscowości
Aberdeen, Belfast, Birkenhead, Birmingham, Blackpool, Bournemouth, Bradford, Brighton, Bristol, Cambridge, Cardiff, Coventry, Derby, Edinburgh, Eton, Glasgow, Guildford, Hove, Leeds, Leicester, Lisburn, Liverpool, Londyn, Luton, Manchester, Milton Keynes, Newbury, Newcastle, Northampton, Norwich, Nottingham, Plymouth, Portsmouth, Reading, Sheffield, Slough, Southampton, Stoke-on-Trent, Sunderland, Warrington, Windsor, Wolverhampton

5. Przeniesienie numeru do EE

Jeżeli chcesz przenieść swój numer do EE z innej sieci, zacznij od zamówienia telefonu lub karty sim na stronie EE.

Po tym, gdy już złożyłeś zamówienie, skontaktuj się ze swoja obecną siecią komórkową, aby uzyskać PAC code, sprawdź nasz poradnik jak przenieść numer w UK po więcej informacji. PAC Code to 9 -cyfrowy kod autoryzujący przeniesienie numeru.

Gdy otrzymasz telefon lub kartę Sim wypełnij ten formularz na stronie EE. Po podaniu im kodu PAC przeniesienie numeru powinno zostać wykonane w ciągu kilku dni roboczych.

6. Usługi dodatkowe

6.1 WiFi Calling

Z WiFi Calling możesz dzwonić i wysyłać SMS-y nawet tam, gdzie nie masz sygnału, jedyne co potrzebujesz to sygnał WiFi i smartfon, który obsługuje WiFi Calling.

Wszyscy klienci abonamentowi EE z kompatybilnym telefonem mogą korzystać z WiFi Calling. Ta funkcja jest obsługiwana przez większość nowszych modeli smartfonów od Apple, Samsung i Huawei, aby zobaczyć pełną listę kliknij tutaj. Klienci korzystający z oferty EE Pay as you go nie mogą niestety korzystać z tej usługi.

Ta usługa nie pobiera dodatkowych opłat oprócz kosztów za dzwonienie i wysyłanie SMS-ów.

6.2 Darmowy Internet w Londyńskim metrze

Każdy użytkownik z numerem telefonu od EE może korzystać z darmowego Internetu WiFi w Londyńskim metrze dostarczanym przez Virgin Media.

Darmowy Internet dostępny jest w ponad 250 stacjach metra w Londynie. Aby podłączyć się do Internetu, wybierz sieć WiFi o nazwie ‘Virgin Media WiFi’ i podążaj za instrukcjami na ekranie.

6.3 5GB gratis z Internetem stacjonarnym EE

Sieć EE w UK

Internet stacjonarny EE

Sprawdź oferty >

Klienci abonamentowi EE, którzy wybiorą również Internet stacjonarny od EE, otrzymają co miesiąc 5GB Internetu 4G w telefonie gratis (jednorazowa wartość £12.99). Skorzystaj z obecnych promocji na Internet stacjonarny bez limitu już od £20 miesięcznie z darmową aktywacją.

6.4 Apple Music

Wszyscy nowy klienci abonamentowi EE mogą korzystać z serwisu Apple Music za darmo przez 6 miesięcy, wartość tej dodatkowej usługi to £60. Uzyskaj dostęp do 45 milionów piosenek na żądanie

6.5 BT Sport

Wszyscy nowy klienci abonamentowi EE mogą korzystać z BT Sport przez pierwsze 3 miesiące (taryfy Essential) lub przez długość trwania umowy (taryfy Smart). Uzyskaj dostęp do najważniejszych wydarzeń sportowych.

Sprawdź inne sieci komórkowe w UK