Potrzebujesz Internet w UK bez umowy na krótki okres bez zobowiązań? Na tej stronie opisujemy najlepsze rozwiązania.

Używaj Internet w UK bez umowy w telefonie, udostępniaj go innym urządzeniom poprzez hotspot. Możesz tez wykupić Internet mobilny z routerem lub stacjonarny z krótkoterminowymi umowami odnawialnymi na 1 miesiąc.

Rozwiązanie 1 (najtańsze)

Internet na kartę z telefonu

Możesz skorzystać ze swojego smartfona jako urządzenia ‘hotspot’ które dostarcza Internet do laptopa lub tabletu. Lub po prostu korzystać z Internetu w swoim telefonie.

giffgaff to nasz ulubiony operator na kartę w UK pod względem stosunku jakości do ceny. Wykorzystują oni niezawodny zasięg dużej sieci komórkowej O2 i oferują proste pakiety do telefonu na kartę (Pay as you go) bez zobowiązań w atrakcyjnych cenach. Sprawdź jak przenieść numer w UK.

giffgaff pozwala na ‘tethering’ czyli metody podłączenia dodatkowych urządzeń do Internetu poprzez telefon komórkowy.

Pakiety na kartę giffgaff:

 Koszt doładowaniaInternetMinutySMS
£25bez limitu*bez limitu
£2040GB 20GB
£158GB
£124GB
£103GB
£82GB500bez limitu
£6500Mb300500

*Pierwsze 9GB Internetu każdego miesiąca można użytkować w pełnej prędkości 4G, a potem szybkość pobierania zwolni do 384kbps w godzinach od ósmej rano do północy

Rozwiązanie 2 (praktyczne)

Internet mobilny z routerem

Sieci komórkowe w UK oferują wygodną opcję na Internet bezprzewodowy 4G z routerem z umową na 1 miesiąc.

Routery można podłączyć do wielu urządzeń w tym samym czasie. Będziesz mógł używać szybki mobilny Internet 4G na laptopie, telefonie i tablecie. Co więcej, te urządzenia są małe i mogą być swobodnie przenoszone.

Poniższe oferty są na 1 miesiąc, umowa będzie automatycznie przedłużać się do czasu, dopóki nie zrezygnujesz z niej poprzez kontakt z obsługą klienta wybranego dostawcy Internetu.

Najlepsze oferty na Internet mobilny bez umowy:

Huawei E5573bs-322 4G
Internet w UK bez umowy
1 miesiąc
umowa
15GB
limit pobierania
£39.00
aktywacja
£20.00/mc

Sprawdź >
Three.co.uk
4GEE WiFi Mini
Internet w UK bez umowy
1 miesiąc
umowa
15GB
limit pobierania
£39.99
aktywacja
£24.00/mc

Sprawdź >
EE.co.uk
Huawei E5573bs-322 4G
Internet w UK bez umowy
1 miesiąc
umowa
5GB
limit pobierania
£39.00
aktywacja
£15.00/mc

Sprawdź >
Three.co.uk
Huawei E5573bs-322 4G
Internet w UK bez umowy
1 miesiąc
umowa
20GB
limit pobierania
£39.00
aktywacja
£23.00/mc

Sprawdź >
Three.co.uk

Rozwiązanie 3 (dla wymagających)

Internet stacjonarny bez umowy

Z góry uprzedzamy, że Internet stacjonarny bez umowy w UK nie jest najtańszą opcją ze względu na wymaganą opłatę aktywacyjną, która wynosi od £50 – £65, zależnie od dostawcy. Jednakże Internet stacjonarny z pewnością dostarczy najbardziej swobodne surfowanie w Internecie w związku z brakiem limitu pobierania danych.

Standardowa umowa na Internet stacjonarny w UK trwa od 12 do 24 miesięcy. Kilkoro popularnych dostawców Internetu stacjonarnego w UK umożliwia podłączenie Internetu bez długoterminowej umowy UK. Now Broadband jest najbardziej konkurencyjny cenowo, aczkolwiek, bardziej kosztowny dostawca Virgin Media dostarcza najszybszy Internet stacjonarny w UK.

Poniższe oferty są na 30 dni, umowa będzie automatycznie przedłużać się do czasu, dopóki nie zrezygnujesz z niej poprzez kontakt z obsługą klienta wybranego dostawcy Internetu.

Najlepsze oferty na Internet stacjonarny bez umowy:

NOW Brilliant Broadband
Internet Stacjonarny w NOW Broadband
30 dni
umowa
bez limitu
przecena
10Mb
średnia* prędkość
£15.00/mc
£59.99 aktywacja

Sprawdź >
Virgin Media VIVID 50
Internet Stacjonarny w UK Virgin Media
30 dni
umowa
bez limitu
super szybki
54Mb
średnia* prędkość
£35.00/mc
£70.00 aktywacja

Sprawdź >

* „Średnia” prędkość wyświetlana w Mb oznacza prędkość dostępną dla 50% klientów tego produktu w godzinach szczytu (między 20:00 a 22:00). Rzeczywista prędkość, jaką uzyskasz, zależy od okablowania, lokalizacji, pory dnia i od tego, jak daleko jesteś od centrali telefonicznej. Większość dostawców poinformuje Cię o prawdopodobnej prędkości, którą otrzymasz po rozpoczęciu rejestracji online – może to różnić się od średniej prędkości wyświetlanej w tabeli powyżej.