Potrzebujesz Internet w UK bez umowy na krótki okres bez zobowiązań? Na tej stronie opisujemy najlepsze rozwiązania.

Używaj Internet w UK bez umowy w telefonie, udostępniaj go innym urządzeniom poprzez hotspot. Możesz tez wykupić Internet mobilny z routerem lub stacjonarny z krótkoterminowymi umowami odnawialnymi na 1 miesiąc.

1. Internet w telefonie

Możesz skorzystać ze swojego smartfona jako urządzenia ‘hotspot’ które dostarcza Internet do laptopa lub tabletu. Lub po prostu korzystać z Internetu w swoim telefonie.

Sprawdź tabelę z ofertami z dużą ilością Internetu, które pozwalają na 'tethering’ czyli metodę podłączenia dodatkowych urządzeń do Internetu poprzez telefon komórkowy.

Sieć SMARTY ma w swojej ofercie nielimitowany pakiet bez zobowiązań za tylko £16 za miesiąc.

Co więcej, operator VOXI ma unikalną ofertę dla tych którzy spędzają dużo czasu przeglądając media społecznościowe. Główną zaletą tego operatora jest możliwość korzystania z popularnych portali w tym Facebook, Instagram i WhatsApp bez zużywania limitu Internetu.

Jeżeli Twój obecny pakiet nie daje Ci wystarczająco dużo Internetu, dowiedz się jak przenieść numer w UK.

2. Internet mobilny z routerem

Sieci komórkowe w UK oferują wygodną opcję na Internet bezprzewodowy 4G z routerem z umową na 1 miesiąc.

Routery można podłączyć do wielu urządzeń w tym samym czasie. Będziesz mógł używać szybki mobilny Internet 4G na laptopie, telefonie i tablecie. Co więcej, te urządzenia są małe i mogą być swobodnie przenoszone.

Poniższe oferty są na 1 miesiąc, umowa będzie automatycznie przedłużać się do czasu, dopóki nie zrezygnujesz z niej poprzez kontakt z obsługą klienta wybranego dostawcy Internetu.

Internet Three bez umowy w UKHuawei 4G Plus MiFi
Internet w UK bez umowy
£27.00
miesięcznie
+ £39.99 aktywacja
bez limitu
Internet 4G
30 dni
bezterminowa umowa
Internet Vodafone bez umowy w UKVodafone 4G Mobile Hotspot
Internet w UK bez umowy
£25.00
miesięcznie
+ £25.00 aktywacja
15GB
Internet 4G
30 dni
bezterminowa umowa

3. Internet stacjonarny bez umowy

Z góry uprzedzamy, że Internet stacjonarny bez umowy w UK nie jest najtańszą opcją ze względu na wymaganą opłatę aktywacyjną, która wynosi od £50 – £65, zależnie od dostawcy. Jednakże Internet stacjonarny z pewnością dostarczy najbardziej swobodne surfowanie w Internecie w związku z brakiem limitu pobierania danych.

Standardowa umowa na Internet stacjonarny w UK trwa od 12 do 24 miesięcy. Kilkoro popularnych dostawców Internetu stacjonarnego w UK umożliwia podłączenie Internetu bez długoterminowej umowy UK. NOW Broadband jest najbardziej konkurencyjny cenowo, aczkolwiek bardziej kosztowny dostawca Virgin Media dostarcza najszybszy Internet stacjonarny w UK.

Poniższe oferty są na 30 dni, umowa będzie automatycznie przedłużać się do czasu, dopóki nie zrezygnujesz z niej poprzez kontakt z obsługą klienta wybranego dostawcy Internetu.

Super Fibre
Internet Stacjonarny w NOW Broadband
£22.00
miesięczna opłata

£60.00 koszt aktywacji
30 dni
długość umowy

cena może wzrosnąć podczas trwania umowy
bez limitu
63Mb
średnia* prędkość

* „Średnia” prędkość wyświetlana w Mb oznacza prędkość dostępną dla 50% klientów tego produktu w godzinach szczytu (między 20:00 a 22:00). Rzeczywista prędkość, jaką uzyskasz, zależy od okablowania, lokalizacji, pory dnia i od tego, jak daleko jesteś od centrali telefonicznej. Większość dostawców poinformuje Cię o prawdopodobnej prędkości, którą otrzymasz po rozpoczęciu rejestracji online – może to różnić się od średniej prędkości wyświetlanej w tabeli powyżej.