Canal+ Online ma w swojej ofercie ciekawe filmy, seriale i wydarzenia sportowe. Sprawdż jak korzystać z tego serwisu przebywając w Wielkiej Brytanii.

Co można oglądać na Canal+ Online?

Canal Plus online to zyskujący na popularności serwis streamingowy. Na polskiej wersji platformy można oglądać kanały TV na żywo, popularne seriale zagraniczne i oryginalne polskie produkcje jak np. „Minuta Ciszy” czy „The Office PL”. Znajdziemy tam także popularne i niszowe filmy. Canal+ Online to idealna platforma dla fanów sportu, a w szczególności piłki nożnej, albowiem, na platformie pokazywane są mecze Mundial 2022 (TVP Sport), Premier League oraz Hiszpańskiej La Ligi.
Jak odblokować canal plus online w UK

Ile kosztuje subskrypcja CANAL+ Online i jak ją założyć

CANAL+ Online nie wymaga bycie abonentem sieci kablowych. Do oglądania jej wystarczy telewizor Android TV lub urządzenie mobilne.
W ofercie tej platformy są 2 główne pakiety: CANAL+ oraz CANAL+ Seriale i Filmy. Dostępne z możliwością płatności miesięcznej, lub z góry za 12 miesięcy ze zniżką.
Główną różnicą pomiędzy dwoma pakietami jest dostęp do treści Sport. Użytkownicy pakietu CANAL+ mogą mieć dostęp do wydarzeń PKO BP Ekstraklasy, piłkarskich lig zagranicznych, WTA, Żużel i więcej.
Cennik CANAL+ Online – Marzec 2024
Pakiet Opis Pakietu Cena
CANAL+ Seriale i Filmy sport, seriale i filmy, dokumenty, telewizja na żywo 29zł – oferta miesięczna, anuluj kiedy chcesz
CANAL+ Seriale i Filmy sport, seriale i filmy, dokumenty, telewizja na żywo 19zł / Oferta na 12 miesięcy, płatne z góry 228zł
CANAL+ sport, seriale i filmy, dokumenty, telewizja na żywo 54zł – oferta miesięczna, anuluj kiedy chcesz
CANAL+ sport, seriale i filmy, dokumenty, telewizja na żywo 39zł / Oferta na 12 miesięcy, płatne z góry 468zł
Konto w polskiej wersji Canal+ Online można założyć pod tym linkiem,  jednak aby link zadziałał, wymagane jest przebywanie na terenie Polski. Podobne restrykcje dotyczą samego oglądania treści na platformie. W sekcjach poniżej wyjaśniam jak odblokować Canal Plus w UK i uzyskać dostęp do strony zakupu jak i samych treści video.
Pomimo, że platforma blokuje dostęp dla osób przebywających za granicą, istnieje możliwość obejścia tych ograniczeń za pomocą oprogramowania VPN, które może zmienić nasz adres IP na polski.

Jak oglądać Canal+ z programem VPN

W związku z ograniczeniami licencyjnymi, i wyjściem Wielkiej Brytanii z Uni Europejskiej, oglądanie polskich programów w UK jest teraz o wiele bardziej trudniejsze. Istnieje jednak możliwość obejścia tego ograniczenia.
Program VPN oprócz funkcji prywatności i bezpieczeństwa w sieci, pozwala również na zmianę adresu IP na jeden z dużej listy lokalizacji np. Polski. Włączony polski adres IP usuwa barierę geograficzną i otwiera dostęp do wielu treść, obecnie publicznie niedostępnych dla Polaków, w tym CANAL+ online.
Podłączenie przez VPN możliwe jest przez aplikację w smartfonie, tablecie, telewizorze i telewizorze. Umożliwia to korzystanie z aplikacji Canal+ online na wszystkich wymienionych typach urządzeń.

Który program VPN odblokowuje Canal+ Online?

Przetestowałem kilka programów polskich VPN w UK pod kątem współpracy z aplikacją CANAL+. Najlepiej wypadł program Surfshark. Ich polski serwer (Gdańsk) odblokowuje pełną bibliotekę serwisu CANAL+ na aplikacji Android TV. Program Surfshark ma stronę, aplikacje mobilną i program w języku polskim, i jest prosty w obsłudze.

Zalety:

  • Najlepsza oferta na rynku, tylko £1.69 miesięcznie w pakiecie 24 miesiące + 3mc-e gratis
  • Odblokowuje Canal Plus online w UK
  • Serwery w dwóch polskich miastach (Warszawa i Gdańsk)
  • Możliwość używania na nielimitowanej liczbie urządzeń
  • Polska wersja strony Internetowej
  • Przyjemna oprawa wizualna
  • Obsługa klienta 24/7
  • Zwrot pieniędzy do 30 dni w przypadku niezadowolenia

Surfshark | 86% zniżki na dwuletnim planie

Wybierając długoterminowy plan od Surfshark możesz zaoszczędzić aż 79%.

Skorzystaj z oferty >

Aby dowiedzieć się więcej o tym jak działają serwisy VPN w UK i sprawdzić cennik innych programów VPN sprawdź ten artykuł.

Zostaw komentarz