Ekstraklasa w UK

Ekstraklasa PKO BP 2021 nie będzie dostępna w brytyjskiej telewizji – Istnieje jednak sposób na oglądanie tegorocznych meczów ekstraklasy w UK w wysokiej jakości dzięki oprogramowaniu VPN.

Czy PKO BP ekstraklasę można oglądać w UK?

W wiadomości do jednego z fanów Rzecznik Ekstraklasa TV potwierdził, że to wydarzenie nie będzie pokazywane poza Unią Europejską. Istnieje szansa, że Ekstraklasa dogada się z zagranicznymi partnerami w późniejszym terminie. Ta wiadomość rozgoryczyła wielu polskich kibiców mieszkających w Wielkiej Brytanii. 

Na szczęście wciąż możliwe jest oglądanie ekstraklasy przez Internet dzięki oprogramowaniu VPN w UK. Co więcej, mecze można oglądać w wysokiej jakości i na różnych urządzeniach.

Program VPN pozwala nam uzyskać adres IP z innego kraju i dzięki temu odblokować dostęp do serwisów jak Player.pl czy Canalplus.com gdzie Ekstraklasa jest pokazywana.

Jaki jest koszt VPN wraz z subskrypcją Canal+?

Mecze PKO BP ekstraklasa w UK można oglądać już od £8.99 miesięcznie. Wymagane jest osobne zakupienie subskrypcji na oprogramowanie VPN i pakietu Canal+ przez Player.pl.

Surfshark, to oprogramowanie VPN które najchętniej polecamy naszym czytelnikom. Ich ceny maleją wraz z długością zobowiązania umowy. Pakiet na 24 miesiące obniża cenę do £1.81 miesięcznie. Aplikacja Surfshark dostępna jest na komputerach, popularnych platformach mobilnych oraz telewizorach z systemem Android.

Pakiet Player+ Canal+ i VPN Surfshark
PakietVPNStreaming*Przybliżona miesięczna cena* (od najniższej)
24 miesiąceSurfshark - £1.81
Player - £7.18£8.99
6 miesięcySurfshark - £4.72Player - £7.11£11.83
30 dniSurfshark - £9.41Player - £3.75£13.61

*na podstawie kursu walut z 24 lipca 2021

Regularna cena za pakiet Canal+ na Playerze to 40zł miesięcznie. Trwa promocja gdzie za pierwsze 2 miesiące zapłacisz 50% mniej. Płatność odnawialna co 30 dni do czasu rezygnacji.

Pakiet na Player.pl powinien zostać wypukupiony po uruchomieniu programu Surfshark w konfiguracji na Polskę. Płatność w złotówkach (dobrze wyposażyć się w kartę z dogodnymi warunkami płatności w obcych walutach np. Curve).

Jakie kanały zawarte są w pakiecie Pakiet Player+ Canal+?

Wraz z subskrypcją otrzymasz dostęp do 11 kanałów telewizyjnych w języku polskim o tematyce sportowej, naukowej i rozrywkowej. Różnorodność treści powinna zadowolić fanów sportu i innych domowników.

  • Canal+ Sport
  • Canal+ Sport 2
  • Canal+ Sport 3
  • Canal+ Sport 4
  • Canal+ 1
  • Canal+ Film
  • Canal+ Seriale
  • Canal+ Family
  • Canal+ Now

Na jakich polskich kanałach dostępna jest Ekstraklasa?

Wszystkie mecze rozpoczynającego się sezonu PKO Ekstraklasy, skróty, analizy i magazyny ligowe będzie można zobaczyć tylko na antenie Canal+.