Polska Telewizja w UK

Mamy świetną wiadomość dla osób, które chcą oglądać polskie kanały w UK. Polska Telewizja w UK jest teraz dostępna poprzez wszystkie pakiety telewizyjne Virgin Media.

Popularny dostawca telewizji i Internetu Virgin Media poszerzył swoją ofertę o kanały z Polski, Francji i Rosji, aby dotrzeć do wielokulturowej społeczności w UK.

Pakiet 'Polish Impreza’ posiada kanały TV Polonia, TVN International (ITVN), ITVN Extra, zapewniając mieszkankę rozrywki, wiadomości, sportu i filmów. Inne kanały to Kino Polska International, który pokazuje najlepsze polskie filmy od takich reżyserów jak Andrzej Wajda i Roman Polański. Klienci Virgin Media będą mogli również oglądać Kino Polska Muzyka, TVP Info oraz TVN 24.

Polskie kanały można znaleźć w zakładce 'Worldbox’, aby ją uruchomić, trzeba się skontaktować z obsługą klienta Virgin Media i zostanie aktywowana bez dodatkowej opłaty. Oprócz polskich kanałów pakiety Virgin Media znajdziemy tam różnorodne kanały w języku angielskim.

Przykładowy pakiet 'Mixit’ zawiera:

Polska Telewizja w UK

  • Internet fibre optic o średniej prędkości pobierania 54Mbps
  • 112+ kanałów TV
  • Dostęp do 7 Polskich kanałów w tym TVN 24 i TVN
  • TV V6 box z obsługą 4K

Oferta: £33 miesięcznie przez 6 miesięcy, później £56 przez 12 miesięcy. Opłata aktywacyjna: £35. Umowa 18 miesięcy. Cena może wzrosnąć podczas trwania umowy.

Nasz werdykt – czy warto?

Naszym zdaniem taki pakiet to duży wydatek, warto go rozważyć jedynie gdy szukasz obecnie oferty na szybki Internet z telewizją w pakiecie.

Wiedz, że istnieją tańsze sposoby na uzyskanie dostępu do polskich treści, można odblokować je na przykład za pomocą VPN już od £1.68 miesięcznie. Istnieje też możliwość skorzystania z usług jednej z firm która pomaga w instalacji polskiej kablówki w UK.

Sprawdź również