Doładowanie Three UK możliwe jest przez telefon lub przez Internet. Sprawdź jak doładować konto w 3 UK

Doładowanie w UK instrukcja

Doładowanie Thee UK przez Internet

Doładuj swoje konto przez Internet na Three.co.uk. Potrzebny będzie tylko Twój numer telefonu i numer karty płatniczej, co więcej, nie jest wymagana rejestracja.

Doładuj konto w Three >

Aplikacja Three

Sieć komórkowa Three w UK posiada aplikację do telefonu, która pozwoli Ci na zarządzanie Twoim kontem, doładowanie konta oraz monitorowanie wydatków. Pobierz ją z Google Play lub App Store.

Doładowanie Three UK przez telefon

Jeżeli jesteś klientem Three, możesz wybrać numer 444 za darmo z Twojego telefonu i doładować konto przez telefon.

  • Aby doładować konto używając vouchera zakupionego w sklepie, wybierz opcję ’top-up with a voucher’ i wprowadź 16-cyfrowy kod wydrukowany na rachunku. Po tym jak kod zostanie prawidłowo wpisany, Twoje konto zostanie zasilone środkami.
  • Istnieje również możliwość doładowania używając karty płatniczej, ale powinna ona być wcześniej zarejestrowana w Twoim koncie Three.

Doładowanie Three UK w sklepie

Udaj się do jednego z salonów Three (sprawdź listę) lub innych sklepów z zielonym logo top up i zapytaj o 'Three top up’. Po otrzymaniu kodu zadzwoń na 444 ze swojego telefonu, podaj kod z rachunku i podążaj za instrukcjami w słuchawce. Kod będzie ważny przez 90 dni od zakupu.

Doładowanie w UK instrukcja

Doładowanie Three UK w bankomacie

Możesz doładować konto Three w bankomatach z zielonym logo top up używając Twojej karty do bankomatu. W bankomatach można zrobić doładowania w wysokości od £10 do £50.

Doładowanie Three UK za granicą

Zadzwoń na +44 7782 333 44 jeżeli masz wystarczająco środków na połączenia zagraniczne. Możesz również zrobić doładowanie przez Internet aby uniknąć dodatkowych kosztów (sprawdź powyżej).

Nie jesteś zadowolony ze swojego operatora? Sprawdź jak przenieść numer w UK.

Porównanie innych pakietów na kartę

Sprawdź czy nie przepłacasz

Sprawdź również: