Black Friday w UK w tym roku odbędzie się 25 Listopada.

Black Friday jest dzisiaj – tegoroczne promocje właśnie trwają! Utrzymają się one do poniedziałku 28 listopada. Sprawdź w których sklepach można zaoszczędzić najwięcej w tym roku.

TOP aktywnych Promocji na Black Friday

AO.com Przeceny na elektronikę ›
New Balance Do 50% zniżki + dodatkowe -30% z kodem ›
ALDI Przeceny na wiele produktów ›
eBay Zaoszczędź do 50% w ten Black Friday ›
Superdrug Do 60% zniżki na perfumy i prezenty ›
Samsung Festiwal Black Friday ›
Dunelm Przeceny na rzeczy do domu ›
Fossil Do 50% zniżki + dodatkowe -15% z kodem ›
Lycamobile SIM bez umowy 100GB za £10 miesięcznie ›
Surfshark Odblokuj Polskie serwisy VOD w UK, od £1.72/mc + 2 miesiące gratis ›
NordVPN Szybki i bezpieczny VPN od £3.09/mc + 3 miesiące gratis ›
Mobiles.co.uk Google Pixel 7 z 100GB Internetu od £28/mc ›
Music Magpie Do £150 zniżki na używane telefony i tablety ›

Otrzymaj najlepsze promocje na maila 25 Listopada

Dołącz do listy subskrybentów, aby otrzymać najlepsze promocje na czarny piątek 22′ i nie przegapić tegorocznych wyprzedaży.

Kiedy rozpoczną się oferty na czarny piątek w UK w 2022

W ubiegłym roku widzieliśmy rozpoczęcie większych promocji już na początku listopada. Kupujący nie wstrzymywali się z zakupami do głównych dni jak czarny piątek czy cyber monday. Spowodowane to było rosnącą świadomością o brakach niektórych produktów i wyzwaniami w łańcuchu dostaw. Tegoroczna sytuacja może wyglądać jeszcze bardziej intensywnie, dodatkowe wyzwania tego roku jak inflacja i wszechobecne strajki, spowodują, że sprzedający i klienci, będą chcieli dokonać transakcji wcześniej. Wyższe rachunki mogą spowodować, że w tym roku wydamy mniej.

Promocje na czarny piątek trzeba brać z przymrużeniem oka. Wbrew oczekiwaniom, ceny na black friday nie są drastycznie obniżane w porównaniu z innymi promocjami w ciągu roku. Nie polecam impulsywnych zakupów podczas tego okresu, lepiej dokładnie porównać ceny danego produktu i ocenić czy cena jest rzeczywiście atrakcyjna w danym momencie.

Mimo to, będę dokładnie przyglądał się promocjom, które będą pojawiać się w sklepach Internetowych w umieszczał je na tej stronie.

Historia – co to jest czarny piątek i skąd się wziął?

Czarny Piątek wypada w piątek po amerykańskim święcie dziękczynienia i jest zapoczątkowaniem świątecznych wyprzedaży. Sklepy tego dnia wypuszczają swoje najlepsze promocje i kody zniżkowe. Początkowo, tradycja wielkich promocji w obecna była tylko za oceanem, ale w ostatnich latach dotarła do UK i Europy. W 2015 roku konsumenci po raz pierwszy wydali więcej niż miliard funtów podczas Black Friday w UK.