Od kilku tygodni używam aplikacji Airtime Rewards, która pozwala mi na zdobywanie cashbacku (zwrotu pieniędzy) w wybranych sklepach jak np. Morrisons i przeznaczeniu zdobytych pieniędzy na zapłacenie rachunku telefonicznego.

Najlepsze jest to, że transakcje rozpoznawane są automatycznie po jednorazowej rejestracji karty płatniczej. Zgromadzone środki mogą zostać wykorzystane na pokrycie rachunku telefonicznego lub doładowania PAYG u większości operatorów w UK w tym EE, Three, O2, Vodafone, gffgaff i więcej.

Co to Airtime Rewards?

Airtime Rewards to aplikacja która pozwala na zdobywanie zwrotu pieniędzy w wybranych sklepach i otrzymanie zniżki na rachunek telefoniczny (abonament lub na kartę).

Jak się zarejestrować?

Pobierz aplikację Airtime Rewards z App Store lub Google Play i użyj kodu poleceniowego 777PGG9L aby otrzymać 50p na start, oraz dodatkowe £1 gdy wykonasz zakup w ciągu 7 dni od rejestracji.Jak obniżyć rachunek telefoniczny z Airtime Rewards?

Jak zdobywać cashback?

Zweryfikuj kartę Visa lub Mastercard w aplikacji, od momentu zaakceptowania karty (co powinno trwać do 24 godzin) kwalifikujące się transakcje rozpoczął być rejestrowane automatycznie gdy będziesz płacić w sklepach stacjonarnych lub Internetowe. Cashback będzie przyznawany tylko za zakupy w sklepach wymienionych w aplikacji Airtime Rewards.

Transakcje pojawiają się z drobnym opóźnieniem (do 14 dni). Potrzeba również około 35 dni aby sprzedawca potwierdził, że sprzedaż odbyła się z powodzeniem i produkt nie został zwrócony. 

Jak obniżyć rachunek telefoniczny z Airtime Rewards?12

Jakie sklepy dostępne są poprzez Airtime Rewards

Możesz wybierać spośród ponad 100 popularnych sklepów i supermarketów w tym Morrisons, Argos, Boots, Primark, Wilko, Caffè Nero i więcej. Lista sklepów cały czas się powiększa.

Czy istnieje dodatkowy koszt?

Nie, aplikacja jest w pełni darmowa.

Czy moje dane będą bezpieczne?

Airtime Rewards działają zgodnie ze standardem PCI (Payment Card Industry Data Security Standard) a dane kart płatniczych są zaszyfrowane i przechowywane w bazie danych Visa lub Mastercard.