Jak obniżyć rachunek telefoniczny z Airtime Rewards?

Od kilku tygodni używam aplikacji Airtime Rewards, która pozwala mi na zdobywanie cashbacku (zwrotu pieniędzy) poprzez robienie zakupów w wybranych sklepach jak np. Morrisons lub Boots. Najlepsze jest to, że transakcje rozpoznawane są automatycznie po jednorazowej rejestracji. Zgromadzone środki mogą zostać wykorzystane na pokrycie rachunku telefonicznego u większości operatorów w UK w tym EE, Three, O2, Vodafone, gffgaff i więcej.

Co to Airtime Rewards?

Airtime Rewards to aplikacja która pozwala na zdobywanie zwrotu pieniędzy w wybranych sklepach i otrzymanie zniżki na rachunek telefoniczny (abonament lub na kartę).

Jak się zarejestrować?

Pobierz aplikację Airtime Rewards z App Store lub Google Play i użyj kodu poleceniowego 777PGG9L aby otrzymać 50p na start, oraz dodatkowe £1 gdy wykonasz zakup w ciągu 7 dni od rejestracji.Jak obniżyć rachunek telefoniczny z Airtime Rewards?

Jak zdobywać cashback?

Zweryfikuj kartę Visa lub Mastercard w aplikacji, po zaakceptowaniu, co powinno trwać do 24 godzin, kwalifikujące się transakcje zostaną zarejestrowane automatycznie do 14 dni. Potrzeba około 35 dni aby sklep potwierdził, że sprzedaż odbyła się z powodzeniem i produkt nie został zwrócony.

Jak obniżyć rachunek telefoniczny z Airtime Rewards?12

Jakie sklepy dostępne są poprzez Airtime Rewards

Możesz wybierać spośród ponad 80 popularnych sklepów i restauracji w tym Morrisons, Argos, Boots, Primark, National Express, Wilko, Pizza Express i więcej.

Czy istnieje dodatkowy koszt?

Nie, aplikacja jest w pełni darmowa.

Czy moje dane będą bezpieczne?

Airtime Rewards działają zgodnie ze standardem PCI (Payment Card Industry Data Security Standard) a dane kart płatniczych są zaszyfrowane i przechowywane w bazie danych Visa lub Mastercard.