Zmiany w TalkTalk – 5 Zmian o Których Powinieneś Wiedzieć

zmiany-w-talktalk

Po ostatnim głośnym ataku hakerskim na dostawcę Internetu TalkTalk, postanowili oni odbudować zaufanie klientów i wyjść naprzeciw ostrej konkurencji od Sky i BT. Zmiany w TalkTalk oznaczają nową strukturę cen oraz nagradzanie obecnych klientów za lojalność.

Nowe pakiety – Fast (do 17Mbs) oraz Faster (do 76Mbs) mają przejrzyste ceny z wliczoną opłatą za linię telefoniczną. Nie znajdziemy już ofert typu ‘darmowy internet’, który w rzeczywistości nie jest bezpłatny. Obecni klienci będą mogli zmienić swój pakiet po 3 miesiącach, gdy atrakcyjniejsza oferta Internetu pojawi się na rynku.

Poniżej przedstawiamy główne zmiany w TalkTalk które weszły w Zycie w późnym okresie 2016 roku:

Nowe Pakiety Cen

Główne zmiany w cenach TalkTalk to połączenie opłaty za Internet stacjonarny i wynajęcie linii telefonicznej w jedną przejrzystą cenę. Od teraz klienci TalkTalk podpisujący umowę powinni być w pełni świadomi ile będzie wynosił ich miesięczny rachunek.

Poziom cen pozostał taki sam jak wcześniej i jest porównywalny do obecnych ofert Internetu stacjonarnego.

Przywileje dla Istniejących Klientów

Zazwyczaj nowi klienci mogą liczyć na najniższe ceny Internetu Stacjonarnego w UK, w ten sposób dostawcy zwabiają do siebie klientów. Nic dziwnego, ze w UK panuje trend częstego zmieniania dostawcy Internetu i używania porównywarek cen takich jak nasza.

TalkTalk chcą nagradzać obecnych klientów i zwiększyć lojalność i retencje użytkowników.

Dlatego istniejący klienci będą mogli zmienić swój pakiet po 3 miesiącach z TalkTalk, gdy lepsza oferta pojawi się na rynku.

Internet Stacjonarny bez Telefonu

Oprócz zniknięcia opłaty za linię telefoniczną (jest ona wliczona w pakiet), TalkTalk dają swoim klientom możliwość zrezygnowania z usług telefonu stacjonarnego (w końcu!).

Ci, którzy chcą używać telefonu domowego muszą dopłacić 5 funtów miesięcznie. W zamian otrzymają nielimitowane połączenia na telefony stacjonarne i komórki w UK. Dostępne są też atrakcyjne pakiety do dzwonienia za granicę, między innymi do Polski.

Przebieg Zamawiania Internetu i Dostosowywanie Pakietu

Nowa strona TalkTalk (http://talktalk.co.uk) jest dużo bardziej przejrzysta od poprzedniej. Zamawiając Internet domowy możesz wybrać prędkość Internetu, czy chcesz korzystać telefonu stacjonarnego, można też dodać pakiety telewizji TalkTalk, które zawierają pakiety filmowe, sport oraz kanały dla dzieci.

zmiany w talktalk

Nowa Kampania Reklamowa

TalkTalk wypuścili też nową reklamę, która odzwierciedla ich główne cechy: prostota oraz skupienie na ludziach i ich potrzebach.