Po ostatnim głośnym ataku na dostawcę Internetu TalkTalk, postanowili oni odbudować zaufanie klientów i być silną alternatywą konkurencji.

zmiany-w-talktalk

Zmiany w TalkTalk oznaczają nową strukturę cen oraz nagradzanie obecnych klientów za lojalność.

Nowe pakiety – Fast (do 17Mbs) oraz Superfast (do 76Mbs) mają przejrzyste ceny z wliczoną opłatą za linię telefoniczną. Nie znajdziemy już ofert typu 'darmowy internet’, który w rzeczywistości nie jest bezpłatny.

Zmiany w TalkTalk:

Nowe Pakiety Cen

Główne zmiany w cenach TalkTalk to połączenie opłaty za Internet stacjonarny i wynajęcie linii telefonicznej w jedną przejrzystą cenę. Od teraz klienci TalkTalk podpisujący umowę powinni być w pełni świadomi ile będzie wynosił ich miesięczny rachunek.

Sprawdź ceny >

Zamrożona cena

Wszystkie nowe pakiety na Internet TalkTalk mają zamrożoną cenę przez długość trwania umowy. Dzięki temu unikniesz przykrych niespodzianek.

Pamiętaj, że umowa zazwyczaj trwa od 12 do 18 miesięcy, po upływie tego czasu cena promocyjna przestanie obowiązywać i warto będzie się zastanowić nad ponowną zmianą dostawcy Internetu.

Internet stacjonarny bez telefonu

Oprócz zniknięcia opłaty za linię telefoniczną (jest ona wliczona w pakiet), TalkTalk dają swoim klientom możliwość zrezygnowania z usług telefonu stacjonarnego (w końcu!).

Ci, którzy chcą używać telefonu domowego muszą dopłacić 5 funtów miesięcznie. W zamian otrzymają nielimitowane połączenia na telefony stacjonarne i komórki w UK. Dostępne są też atrakcyjne pakiety do dzwonienia za granicę, między innymi do Polski.

Przebieg zamawiania Internetu i dostosowywanie oferty

Nowa strona TalkTalk jest dużo bardziej przejrzysta od poprzedniej. Zamawiając Internet domowy możesz wybrać prędkość Internetu, czy chcesz korzystać telefonu stacjonarnego, można też dodać pakiety telewizji TalkTalk, które zawierają pakiety filmowe, sport oraz kanały dla dzieci.

Nowa kampania reklamowa

TalkTalk wypuścili też nową reklamę, która odzwierciedla ich główne cechy: prostota oraz skupienie na ludziach i ich potrzebach.

Zostaw komentarz