Premiera Samsung Galaxy S9 już 25 lutego

Następny flagowiec Samsunga zostanie zaprezentowany na Mobile World Congress w lutym. Wiadomość ta została potwierdzona przez szefa działu mobilnego Samsunga.

Premiera Samsung Galaxy S9

Samsung Galaxy S9

Samsung zaprezentuje swój najnowszy flagowy smartfon Galaxy S9 w niedziele 25 lutego podczas konferencji Mobile World Congress 2018 w Barcelonie. Ta informacja została oficjalnie potwierdzona przez szefa działu smartfonów Samsunga.

Nie wiele wiadomo o specyfikacjach Samsunga S9, ale przewidywane są tylko drobne zmiany i ulepszenia do poprzedniej serii. Kilka przecieków sugeruje, że, czytnik linii papilarnych zostanie przeniesiony poniżej aparatu, aby ułatwić dosięgalność.

Samsung Galaxy S9 i S9 plus będą następcami popularnej serii 8, która ogłoszona została w Marcu poprzedniego roku i weszła do sprzedaży w kwietniu. S8 i S8+ dzięki swojemu przełomowemu wyglądowi, świetnymi ekranami i aparatami zostały przychylnie przyjęte przez recenzentów, jak i przez naszych czytelników. Samsung Galaxy S8 był najczęściej zamawianym telefonem wśród odwiedzających naszą stronę w 2017 roku. Premiera samsung galaxy S9 powinna spowodować spadek cen na modele S8 i S8+, które wciąż mają przodujące specyfikacje na rynku smartfonów.

Zobacz również: Samsung Galaxy S8 Plus na abonament w UK