Ogłoszono wyniki prestiżowych nagród uSwitch Broadband & Mobile Awards 2020

Sprawdź którzy operatorzy komórkowi w UK zostali docenieni w plebiscycie. W lutym 2020 ogłoszono zwycięzców głosowania w uSwitch Broadband & Mobile Awards 2020, wyróżnione zostały sieci komórkowe w UK i firmy telekomunikacyjne w różnych kategoriach. Nagrody przyznawane są przez panel ekspertów z dziedziny telekomunikacji, dziennikarzy technologicznych oraz użytkowników uSwitch.

Najlepsze sieci komórkowe w UK 2020 według rankingów

W tym roku nagrodzone zostały różnorodne sieci komórkowe w UK. Najwięcej nagród w tym roku zgarnęła sieć Sky Mobile, która działa w UK od 2017 roku. Od tego czasu ten nowy operator zdołał zbudować dobrą reputację, jako rezultat  Sky Mobile zdobyła tytuł najlepszej sieci komórkowej 2020 oraz najlepszej sieci do używania Internetu oraz operatora abonamentowego. A to za sprawą kumulacji niezużytych gigabajtów, które przechodzą na kolejny miesiąc gdy niewykorzystane aż do trzech lat od zakupu. Możliwe jest dzielenie się Internetem z innymi członkami rodziny, jeżeli ich karta SIM jest zarejestrowana pod tym samym kontem.

Sieć Three została ogłoszona najpopularniejszą siecią w UK na podstawie głosów publiczności oraz statystyk sprzedaży serwisu uSwitch. Oferta tego operatora zawiera wybór nielimitowanych pakietów w przystępnych cenach. Wszystkie pakiety abonamentowe Three można używać jak w domu w aż 71 krajach w tym Polsce, USA i Australii, dlatego zdobyli również tytuł najlepszej sieci do roamingu.

EE może również poszczycić się tytułem najszybszego Internetu na podstawie wniosków testów przeprowadzonych przez instytut OpenSignal.

Osoby, które rozważają pakiety SIM only powinny sprawdzić ofertę operatora Vodafone, który zdobył nagrodę za najlepsze pakiety SIM only.

Najlepsze sieci komórkowe w UK 2020 według rankingów uSwitch:

Sieć Komórkowa Roku

Sky Mobile

wybór publiczności

Najlepszy Zasięg

O2

wybór publiczności

Najszybszy Internet

EE

Według danych instytutu OpenSignal

Najlepsza Obsługa Klienta

Plusnet Mobile

wybór publiczności

Najlepsza do Roamingu

Three

wybór redaktorów uSwitch

Najlepszy abonament

Sky Mobile

wybór publiczności

Najlepsze tanie oferty SIM only

Smarty

wybór redaktorów uSwitch

Najpopularniejsza sieć

Three

wybór publiczności + statystyki uSwitch

Telefon roku

Huawei P30 Pro

wybór ekspertów

Najlepszy sprzedawca (reseller)

Mobilephonesdirect.co.uk

wybór redaktorów uSwitch

Najlepszy sprzedawca (High street)

Argos

wybór publiczności

Najlepszy sprzedawca (online)

Amazon

wybór publiczności

Źródło: uSwitch

Sprawdź również…

Leave a Reply