Najlepsze sieci komórkowe w UK 2019 według rankingów

Ogłoszono wyniki prestiżowych nagród uSwitch Mobile Awards 2019

Sprawdź którzy operatorzy komórkowi w UK zostali docenieni w plebiscycie. W lutym 2019 ogłoszono zwycięzców głosowania w uSwitch Broadband & Mobile Awards 2019, wyróżnione zostały sieci komórkowe w UK i firmy telekomunikacyjne w różnych kategoriach. Nagrody przyznawane są przez panel ekspertów z dziedziny telekomunikacji, dziennikarzy technologicznych oraz użytkowników uSwitch.

Najlepsze sieci komórkowe w UK 2019 według rankingów

W tym roku nagrodzone zostały różnorodne sieci komórkowe w UK. Alternatywa sieć komórkowa giffgaff po raz kolejny zgarnęła tytuł najlepszej sieci komórkowej 2019 oraz najlepszej sieci do Internetu. A to za sprawą ich przejrzystych pakietów na kartę oraz wprowadzenia pakietu nielimitowanego* Internetu w telefonie za £20 miesięcznie.

Sieć EE została ogłoszona najpopularniejszą siecią w UK na podstawie głosów publiczności oraz statystyk sprzedaży serwisu uSwitch. EE może również poszczycić się tytułem najszybszego Internetu na podstawie wniosków testów przeprowadzonych przez instytut OpenSignal. Operator Three (3) zgarnął nagrodę za najlepszą sieć do roamingu, ich pakiety można używać jak w domu w aż 71 krajach w tym Polsce, USA i Australii. Osoby szukające operatora z solidnym zasięgiem powinny wybrać O2.

Najwięcej nagród w tym roku zgarnęła sieć Sky Mobile, która działa w UK od 2017 roku. Od tego czasu ten nowy operator zdołał zbudować dobrą reputację, jako rezultat Sky Mobile zostało nagrodzone za najlepszą obsługę klienta, i najlepsze oferty abonamentowe. Kolejny nowicjusz to nisko budżetowa sieć Smarty, która działa na bazie infrastruktury sieci Three. Zostali oni nagrodzeni za dobre ceny swoich prostych pakietów SIM only w UK bez długoterminowych umów.

Najlepsze sieci komórkowe w UK 2019 według rankingów uSwitch:

Sieć Komórkowa Roku

giffgaff

wybór publiczności

Najlepszy Zasięg

O2

wybór publiczności

Najszybszy Internet

EE

Według danych instytutu OpenSignal

Najlepsza Obsługa Klienta

Sky Mobile

wybór publiczności

Najlepsza do Roamingu

Three

wybór redaktorów uSwitch

Najlepszy abonament

Sky Mobile

wybór publiczności

Najlepsza cena na kartę i SIM only

Smarty

wybór redaktorów uSwitch

Najpopularniejsza sieć

EE

wybór publiczności + statystyki uSwitch

Telefon roku

Huawei Mate 20 Pro

wybór ekspertów

Najlepszy sprzedawca (reseller)

Mobilephonesdirect.co.uk

wybór redaktorów uSwitch

Sprzedawca z najlepszą obsługą klienta

Apple

wybór publiczności

Najlepszy sprzedawca

Apple

wybór publiczności

Sprawdź również…