Dlaczego giffgaff to najlepsza sieć w UK 2019 dla Polaków w UK

Postanowiliśmy wyróżnić ulubioną sieć komórkową w UK w tym roku, która jest konkurencyjna cenowo, popularna wśród osób odwiedzających naszą stronę i zdobyła wyróżnienia w konkursach.

Najlepsza sieć w UK 2019 na kartę

zwycięzca: giffgaff

Najlepsza siec w UK na karte

Według nas giffgaff to najlepsza sieć komórkowa w UK 2019

Wybraliśmy operatora, który jest konkurencyjny cenowo, przejrzysty i otwarty na wszystkich klientów.

Wielu odwiedzających naszą stronę szuka pierwszej karty SIM w UK, uważamy, że giffgaff jest odpowiednim rozwiązaniem z kilku powodów. Po pierwsze, gifgaff to operator bez zobowiązań, ich przejrzyste pakiety bez umowy znaczą, że unikniesz finansowych niespodzianek. Masz gwarancję akceptacji bez względu na Twoją zdolność kredytową. Oraz, ten operator jest tańszy od większości innych ofert na kartę w UK.

Giffgaff to nie tylko oferta Pay as You Go, w ich ofercie znajdziesz też telefony na raty.

Pakiety na kartę giffgaff – zamów darmowy starter

 Koszt doładowaniaInternetMinutySMS
£25bez limitu*bez limitu
£2040GB 20GB
£158GB
£124GB
£103GB
£82GB500bez limitu
£6500Mb300500

*Pierwsze 20GB Internetu każdego miesiąca można użytkować w pełnej prędkości 4G, a potem szybkość pobierania zwolni do 384kbps w godzinach od ósmej rano do północy

Ten ranking jest subiektywną oceną, porównaj oferty, zanim zdecydujesz się na wybór operatora. Sprawdź opinię ekspertów w artykule poniżej.

Zalety sieci komórkowej giffgaff:

Niskie ceny i przejrzyste pakiety na kartę ‘goodybags’

giffgaff to najlepsza oferta na kartę Pay as you go w UK, za £10 miesięcznie możesz mieć nielimitowane minuty, SMSy i 3GB Internetu 4G. W ofercie giffgaff do wyboru jest 7 pakietów o nazwie ‘goodybags’ w przedziale cenowym od £5 do £25.

Brak zobowiązań

Pakiety goodybags są ważne przez 1 miesiąc. Musisz doładować konto tylko raz na 6 miesięcy, aby móc korzystać z karty SIM. Co więcej, przy każdym doładowaniu możesz wybrać inny pakiet wedle Twoich potrzeb.

Tanie połączenia międzynarodowe i roaming

W giffgaff możesz dzwonić do Polski (i innych krajów Europy) z UK za tylko 1p/minutę na telefony stacjonarne, 5p na komórki i 8p za SMS. Co więcej, możesz korzystać ze swojego pakietu (wedle limitu) na terenie Europy bez dodatkowych opłat.

1GB gratis

giffgaff dorzuci 1GB Internetu, gdy wykorzystasz Internet przez końcem ważności doładowania. Ta usługa jest dostępna dla osób, które wykupiły pakiet ‘goodybag‘ za £10, £12, £15 lub £18 przynajmniej trzy razy.

Telefony na raty

Telefony w giffgaff można kupić na raty, nie ma jednak obowiązku pozostania z giffgaff przez cały okres trwania umowy. Wszystkie telefony giffgaff sprzedawane są bez sim locka.

Wielką zaleta ich oferty jest możliwość ustalenia długości rat oraz sumy przedpłaty.

Najlepsza sieć w UK 2019

Sprawdź inne sieci komórkowe w UK