Najlepsza sieć w UK 2019 – Wybraliśmy czworo najlepszych operatorów

Postanowiliśmy wyróżnić ulubione sieci komórkowe w UK w czterech różnych kategoriach. Brytyjski rynek telekomunikacyjny ma dość spory wybór operatorów, wybraliśmy te oferty które naszym zdaniem są obecnie najlepsze i cieszą się dobrą reputacją i zaufaniem klientów w UK.

Najlepsza sieć w UK 2019 z nielimitowanym pakietem Internetu

Zwycięzca: SMARTY

Pierwsza kategoria to oferta operatora z nielimitowanym Internetem. W ciągu ostatnich miesięcy pojawiło się kilkanaście takich ofert na pakiety SIM only w UKSieć SMARTY w UK ma jednak obecnie najkorzystniejszy nielimitowany pakiet na rynku za £18.75 (zazwyczaj £25) dzięki zniżce 25%. Ta promocja trwa do 22 października, zamów kartę SIM przed jej końcem aby otrzymać zniżkę na zawsze. Co więcej, pakiety SMARTY ważne są przez 30 dni i nie zobowiązują do długoterminowej umowy w przeciwieństwie do innych popularnych operatorów.

Sieć SMARTY działa od niedawna, ale zdążyła już zdobyć uznanie klientów i wygrała nagrodę w plebiscycie uSwitch 2019. Działa na bazie infrastruktury dużej sieci Tree.

Karta Sim w UK smarty£18.75
miesięcznie
bez limitu
Internet 4G
30 dni
bez umowy
✔ Nielimitowane minuty i SMS-y
✔ Roaming w 48 krajach
+ 25% zniżki

Najlepsza sieć w UK 2019 na kartę (Pay as you go)

Zwycięzca: giffgaff

W tej kategorii wybraliśmy operatora, który jest konkurencyjny cenowo, przejrzysty i otwarty na wszystkich klientów. Wielu odwiedzających naszą stronę szuka pierwszej karty SIM w UK, uważamy, że giffgaff jest odpowiednim rozwiązaniem z kilku powodów. Po pierwsze, gifgaff to operator bez zobowiązań, ich przejrzyste pakiety bez umowy znaczą, że unikniesz finansowych niespodzianek. Masz gwarancję akceptacji bez względu na Twoją zdolność kredytową. Oraz, ten operator jest tańszy od większości innych ofert na kartę w UK.

Giffgaff to nie tylko oferta Pay as You Go, na ich stronie internetowej znajdziesz też telefony na raty.

 Koszt doładowaniaInternetMinutySMS
£25bez limitu*bez limitu
£2040GB 20GB
£1515GB
£1210GB
£106GB
£82GB500bez limitu
£6500Mb300500

*Pierwsze 20GB Internetu każdego miesiąca można użytkować w pełnej prędkości 4G, a potem szybkość pobierania zwolni do 384kbps w godzinach od ósmej rano do północy

Najlepsza sieć w UK 2019 do mediów społecznościowych i Internetu

Zwycięzca: VOXI

Sieć komórkowa VOXI ma unikalną ofertę dla osób, które spędzają dużo czasu przeglądając media społecznościowe. Główną zaletą tego operatora jest możliwość korzystania z popularnych portali w tym Facebook, Instagram i WhatsApp bez zużywania limitu Internetu. Oferta jest przeznaczona głównie dla młodych ludzi, ale każdy może z niej skorzystać.

Pakiety VOXI są również korzystne cenowo, np. za £10 miesięcznie możesz mieć aż 8GB Internetu bez długotrwałej umowy. Sieć VOXI działa na bazie infrastruktury uznanego operatora Vodafone.

Karta Sim w UK VOXI£15.00
miesięcznie
20GB
Internet 4G
30 dni
bez umowy
✔ Nielimitowane minuty i SMS-y
✔ Roaming w 48 krajach
+ Social Media bez limitu
Karta Sim w UK VOXI£10.00
miesięcznie
8GB
Internet 4G
30 dni
bez umowy
✔ Nielimitowane minuty i SMS-y
✔ Roaming w 48 krajach
+ Social Media bez limitu
Karta Sim w UK VOXI£20.00
miesięcznie
45GB
Internet 4G
30 dni
bez umowy
✔ Nielimitowane minuty i SMS-y
✔ Roaming w 48 krajach
+ Social Media bez limitu

Najlepsza sieć w UK 2019 do abonamentu

Zwycięzca: Vodafone

Vodafone jest globalną marką, która działa w 26 krajach. Ich doświadczenie i rozległa infrastruktura przekłada się na wysoką jakość usług i dobry zasięg w UK, sprawdź zasięg tutaj.

Telefon na abonament jest kosztowną usługą, szczególnie jeśli chcesz kupić jeden z najnowszych modeli np. Galaxy S10 lub iPhone 11. Smartfon Samsung Galaxy S10 z dwuletnią umową wymaga opłaty o wysokości minimum £45 funtów miesięcznie.

Co więcej, dobra zdolność kredytowa w UK jest wymagana, aby móc zakupić telefon na abonament w UK. Osoby, które są w UK od niedawna, mogą mieć problem z akceptacją ich zamówienia. Tej grupie polecamy zakup telefonu umowy (SIM free), sprawdź gdzie kupić telefon w UK. Jeżeli jednak zdecydowałeś się na telefon na abonament, Sieć Vodafone w UK jest wysoko oceniania w rankingach i posiada taryfy bez limitu.

Sprawdź inne sieci komórkowe w UK