Czarny piątek w UK elektronika

Czarny Piątek 2020 w UK już wkrótce. Z reguły elektronika jest najpopularniejszym produktem podczas czarnego piątku w UK. Największą popularnością w tym okresie cieszą się telewizory, konsole do gier, laptopy, tablety, telefony i AGD.

Większość sklepów wkrótce uruchomi wczesne wyprzedaże na Czarny Piątek 2020 w UK.

W związku z wyzwaniami roku 2020 i spadkiem sprzedaży w sklepach, oraz tymczasowym zamknięciu sklepów stacjonarnych spodziewamy się atrakcyjnych promocji w Internecie. Sprawdź listę zaufanych sklepów internetowych, które przygotowują najlepsze promocje.

Czarny Piątek 2020 w UK elektronika: najlepsze promocje

Argos – Black Friday Event 

Oczekujemy promocji ‘Black Friday Event’ w Argos. Przecenione zostaną elektronika, produkty do domu oraz kosmetyki.

Zakupy internetowe od Argos można dogodnie odebrać w jednym z wielu sklepów Argos i Sainsbury’s na terenie UK.

Samsung – Black Friday

Samsung jest popularnym producentem smartfonów, telewizorów, gadżetów mobilnych i AGD.

Wczesne promocje na Black Friday rozpoczną się u nich 9 Listopada.

John Lewis & Partners – Price Match

John Lewis & Partners to niepodważalnie jeden z najlepszych sklepów w UK pod względem jakości towarów i obsługi klienta.

W przypadku większość produktów elektronicznych John Lewis & Partners gwarantuje przedłużoną gwarancję na 2 lata na wybrane produkty.

Oczekujemy na rozpoczęcie się promocji ‘Price Match’.

AO.com – Black Friday

Strona AO.com uruchomiła swój ‘największy Black Friday w historii‘. Skorzystaj z bardzo dużego wyboru i świetnej obsługi klienta.

eBay – Black Friday

Największa strona aukcyjna w UK wkrótce udostępni swoją stronę na Black Friday. Codziennie powinny pojawiać się nowe oferty.

W eBay można znaleźć setki różnych produktów od małych i dużych sprzedawców.

Carphone Warehouse – Black Tag

Wkrótce rozpocznie się wyprzedaż ‘Black Tag’ w Carphone Warehouse. Przecenione zostaną telefony na abonament w UK oraz telefony bez umowy.

Carphone Warehouse to największy sprzedawca telefonów (reseller) na abonament i SIM Free w UK. Posiadają ponad 1100 salonów sprzedaży na terenie UK i Irlandii.

Carphone Warehouse porównuje oferty abonamentowe od głównych sieci komórkowych w UK. Dzięki możliwości porównania ofert konsumenci mogą znaleźć najlepsze oferty dostępne na rynku. Mają też w swojej ofercie telefony bez umowy (SIM free) w różnych przedziałach cenowych.

Leave a Reply