1pMobile – Najtańsza sieć na kartę w UK?

Od Września 2016 działa nowa sieć komórkowa w UK – 1pMobile. Jest to obecnie najtańsza sieć na kartę w UK, ich prosty cennik to 1p za minutę rozmowy, SMS-a i 1MB Internetu.

najtańsza sieć na kartę w UK

1pMobile to kolejna tania sieć komórkowa na kartę w UK podobna do giffgaff i Asda Mobile. 1pMobile to najnowsza sieć tego typu, została uruchomiona we Wrześniu 2016. Nowy operator sieci komórkowej obiecuje większą elastyczność pakietów i ma bardzo prostą ofertę – 1p za główne usługi (1p za minutę rozmowy, 1p za SMS-a i 1p za 1MB Internetu).

Klienci muszą doładować konto przynajmniej raz na 120 dni, aby karta SIM pozostała aktywna.

Cennik (w UK)

  • Minuta Rozmowy – Komórki – 1p
  • SMS1pm
  • 1MB Internetu1p (Możliwe jest również wykupienia pakietu)
  • MMS – 30p

Roaming

Klienci 1pMobile mogą korzystać z ‘Roam-like-at-home’ i użytkować z tych samych cen (1p) i pakietów Internetu w wielkości krajów Europy.

Pakiety Internetu

Jeżeli często używasz Internetu w telefonie, wykupienie jednego z pakietów Internetu 1pMobile będzie dla Ciebie korzystniejsze niż płacenie 1p za każdy megabajt.

  • 500MB Internet – £4/ miesiąc – Oszczędność 20%
  • 1GB Internet – £6/ miesiąc – Oszczędność 40%
  • 2GB Internet – £10/ miesiąc – Oszczędność 50%
  • 4GB Internet – £15/ miesiąc – Oszczędność 62%

Sieć i Zasięg

1pMobile to wirtualny operator sieci komórkowej, który korzysta z infrastruktury popularnej sieci EE. Klienci 1pMobile mogą użytkować taki sam wysoki standard jakości połączeń i dobry zasięg.

Zasięg EE obejmuje 99% terytorium UK, jest to najlepszy zasięg spośród wszystkich sieci komórkowych w UK (Sierpień 2017). Co więcej, EE zapewnia najszerszy dostęp do Internetu 4G LTE w telefonie.

Jak przenieść numer do 1pMobile?

Jeżeli chcesz przenieść swój numer do 1pMobile z innej sieci, sprawdź nasz poradnik jak przenieść numer w UK.

Gdy otrzymasz kod PAC od swojego operatora, zamów kartę SIM na stronie 1pmobile.com. Gdy już otrzymasz starter, na ich stronie udaj się do ‘My Account’ aby przenieść numer.

Proszę oceń tę stronę

Udostępnij:
reklama
Przeczytaj poprzedni wpis:
Zniżka na ubezpieczenie telefonu w UK
Zniżka na ubezpieczenie telefonu w UK -10%

Firma ubezpieczeniowa BuyMobilePhoneInsurance.com udostępniła zniżkę -10% na ubezpieczenie telefonu w UK dla czytelników internetwuk.com. Zniżka na ubezpieczenie telefonu w UK jest...

Zamknij