Podwyżka cen w Virgin Media 2017 – Jak nie przepłacać?

Dostawca usług Internetowych i Telewizji Virgin Media ogłosił podwyżkę cen od listopada 2017 dla pięciu milionów klientów – Ceny pakietów wzrosną do £48 rocznie.

Podwyżka cen w Virgin Media 2017

Dostawca Internetu rozesłał listy do swoich klientów informujące o podwyżce cen do 5% obowiązującej od 1 listopada 2017.

Które pakiety Virgin Media podrożeją od listopada?

Podwyżka cen obowiązuje wszystkie pakiety z oferty Virgin Media, zestawy z telewizją podrożeją najbardziej, do £48 za najdroższy pakiet ‚Full House’.

Klienci Virgin Media zapłacą za Internet od £1.99 do £2.99 więcej każdego miesiąca, zależnie od pakietu.

Podwyżka cen w Virgin Media 2017 – Szczegóły

Internet bez telefonu
Internet z telefonem
Telewizja i Internet

Czy to mi się dalej opłaca?

Internet Virgin Media jest jednym z najdroższych, ale zapewnia najszybszy Internet Fibre Optic w UK (do 300MB).

Zastanów się, czy Virgin Media dalej Ci się opłaca. Na rynku obecnych jest wiele innych konkurencyjnych pakietów.Jakub, internetwuk.com

Popularny dostawca Internetu Plusnet dostarcza szybki nielimitowany Internet Fibre 76Mb bez telefonu od £33.50 miesięcznie + Karta upominkowa £125 Amazon (aktywacja £25.00, umowa 12 miesięcy).

Co mogę zrobic, aby nie przepłacać?

1. Zmień dostawcę Internetu – możesz zrezygnować z Virgin Media BEZ KONSEKWENCJI.

Jeżeli zostałeś objęty podwyżką cen, a początkowy okres umowy (zazwyczaj 12 miesięcy) jeszcze się skończył, możesz opuścić Virgin Media bez żadnych konsekwencji.

Virgin Media powiadamia klientów o podwyższcie listownie – masz 30 dni od daty otrzymania listu na powiadomienie Virgin Media, że chcesz zrezygnować z ich usług. Jeżeli zapłaciłeś za linię telefoniczną z góry będziesz mógł również otrzymać zwrot pieniędzy.

Powinieneś zrezygnować, tylko jeśli znalazłeś lepszy pakiet u innego dostawcy lub nie jesteś zadowolony z usług Virgin Media.

2. Jeżeli jesteś zadowolony z Virgin sprobuj wynegocjować zniżkę.

Najlepsze oferty są zazwyczaj zarezerwowane dla nowych klientów, ale ponieważ masz prawo odejść bez kary, stawia Cię to w dobrej pozycji. Skontaktuj się z obsługą klienta Virgin Media i powiedz im, że chcesz zrezygnować z ich usług w związku z podwyżką cen.

  • Porównaj pakiety u innych dostawcow, aby miec realistyczne oczekiwania, np. BT oferują ten sam pakiet za £10 mniej miesięcznie
  • Bądź przyjazny i powiedz, że jesteś zadowolony z ich usług, ale cena przekracza Twój maksymalny budżet
  • Nie zgadzaj się na nowe usługi lub przedłużenie umowy pod presją
  • Jeżeli nic Ci nie zaoferują, powinien rozważyć zmianę dostawcy

Podwyżka cen w Virgin Media 2017 – Jakie są powody?

Virgin Media kontynuuje inwestycje w rozwój infrastruktury szybkiego internetu w UK, aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na superszybki Internet.

5 (100%) 1 vote

Udostępnij: