Internet Sky Opinie

Marka

Internet Sky OpinieSky to wiodący dostawca internetu i telewizji ze świetną reputacją.

Działają obecnie w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Niemczech, Austrii i we Włoszech z siedzibą w Londynie.

W 2015 roku firma posiadała 21 milionow abonentów.

 

Obsługa Klienta

sky obsluga klientaSky szczycą się profesjonalną i wydajną obsługą klienta.

Według statystyk Ocom – brytyjskiego kontrolera usług komunikacyjnych, Sky w trzecim kwartale 2016 otrzymał najmniejszą liczbę skarg spośród wszystkich dostawców internetu w UK, co świadczy o wysokiej jakości ich usług. Z naszego własnego doświadczenia, Sky są bardzo szybcy w przysłaniu inżyniera do domu w celu instalacji Twojego zamówienia i oferują fachową obsługę klienta przez telefon.

Poziom skarg na dostawców Internetu przypadający na 100,000 klientów:

Internet Sky Opinie

źródło: Ofcom

Ceny

Sky postrzegany jest jako pięciogwiazdkowy dostawca internetu. Aczkolwiek, ich ceny na podstawowe pakiety Internetu są zazwyczaj w niewygórowanych cenach i często są bardziej konkurencyjne od rywali dzięki częstym promocjom.

Ich ceny na internet stacjonarny i Fibre Optic rzeczywiście mogą być postrzegane jako wysokie, ale tylko w okresie niepromocyjnym.
Ich pakiety telewizyjne nie należą zawsze do najtańszych. Jakkolwiek, oferują one ponadprzeciętny wybór programów TV, filmów i seriali. Wysoka jakość dostarczanego sprzętu pod względem technologi i opcji jest następną cechą, która wyróżnia Sky od konkurencji. Niezawodny dekoder Sky+ pozwala na zatrzymywanie i nagrywanie filmów, oglądanie filmów i seriali na żądanie oraz Catch Up TV który pozwala na oglądanie programów TV, które przegapiliśmy.

Najlepsze Oferty Sky Broadband:

Sky Broadband Unlimited

Sky Fibre Unlimited

The Original Bundle

Sky InternetSky InternetSky Internet
PRZECENA -48%
Internet Stacjonarny w UKInternet Stacjonarny w UKTelewizja w UK

Internet Bez Limitu

Szybki Internet Bez Limitu

Sky Q 1TB box

do 17 Mb

do 38 Mb

270 Kanałów

Umowa 12 miesięcy

Umowa 18 miesięcy

Umowa na 12 miesięcy

£28.99 £15.00

miesięcznie, aktywacja £19.95

£38.99

miesięcznie
aktywacja £59.95

£22

miesięcznie, aktywacja £15
Zamów ≫
Zamów ≫
Zamów ≫

Telewizja Sky

telewizja-Sky-UKTelewizja i dekoder Sky+ to zapewne jedne z najsilniejszych zalet Sky. Sky zyskali popularność i lojalność klientów w pięciu krajach dzięki innowacyjnemu dekoderowi Sky+ który pozwala na zatrzymywanie i nagrywanie programów TV.
Dzięki wbudowanemu WiFi odtwarzacz Sky+ pozwala na straming filmów i seriali na oraz odtwarzanie programów TV na żądanie.

Sky posiadają bogaty katalog programów oraz filmów i seriali. Ich własne kanały jak Sky Movies oraz Sky Atlantic pokazują nowe filmy krótko od premiery kinowej, obecnie oglądać można np. TED 2, Jurassic World lub 50 Shades of Grey.
Sky ostatnio wypuścili nowy dekoder Sky Q, jest on jeszcze bardziej efektywny niż Sky+ – ma nowy interfejs, pozwala na nagrywanie czterech programów w tym samym czasie, pozwala również na odtwarzanie muzyki z Vevo, Spotify oraz iTunes. Pozwala również na oglądnie Sky News w trybie zminimalizowanym, bez konieczności zmiany kanału.

Pomimo że Sky Q brzmi świetnie, musimy za niego sporo dopłacić – polecamy dekoder Sky+ który jest darmowy przy zamówieniu przez Internet. Jednorazowa instalacja kosztuje £10.

Co więcej, Telewizja Sky w UK oferuje seriale których nie znajdziesz na Netflix czy Amazon Video lub nawet u innych operatorów – jak Virgin Media, BT lub TalkTalk– np. Bardzo popularne ‘Game of Thrones’ które można oglądać ekskluzywnie w Sky Atlantic.

Sky Internet News

Ocen zawartość tej strony

Udostępnij: